Adana Market Soğutma Dolapları

Market Soğutma Dolapları şirketimiz İstanbul merkezli olmakla birlikte hem yurtiçi hem yurtdışında bütün market sahiplerine ürün ve hizmet vermektedir. Yurtiçinde bütün şehirlere ilçelere servisimiz vardır. Market Soğutma Dolapları yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce referans sahibidir.

Bugün, bizler tamamen ihtiyaçlarımzı Adana’da süpermarketlerden sağlamaktayız çeşitli alışveriş ihtiyaçlarımızı karşılamak için genelde Adana marketlerinin yolunu tutarız.
Adana’da ki Süpermarketlerde bir çok çeşit ürün olmasına rağmen ürünlerin çoğunluğu yiyecek ve içecektir.
Adana’da ki Bir market için en önemli unsur müşterilerine taze gıda ve soğuk içecek sağlamasıdır. Bu nedenle marketlerde kullanılan soğutma sistemleri hayati önem taşır.
Kolay ve hızlı bozulabilen ürünleri muhafaza etmek, tazeliğini korumak olduka önemlidir.
Peynir, yoğurt gibi süt ürünleri, et ve etden üretilmiş diğer bütün ürünler, sebze ve meyveler çok hızlı bozulabilen ürünlerdir ve Adana’da kaliteli soğutma sistemlerine ihtiyaç vardır.
Balık ve diğer deniz ürünleri de Adana marketlerinde satılan hem sağlık hem damak zevkimiz açısından çok önemli besinlerdir ve hepimiz biliriz ki balık çok çabuk bozulur. Balık ve deniz ürünleri satan bir marketin veya balıkçıda olabilir en önemli pazarlama aracı soğutma sistemleri iyi çalışan balık reyonlarıdır.
Adana Soğutma sistemleri sadece marketler ve satıcılar için değil üretici firmalar içinde oldukça önemli yatırımlar gerektiren sistemlerdir.
Adana Et, balık, tavuk, süt ürünleri sanayisinde büyük soğutma sistemleri kullanılır.

Türkiye yurtiçi hizmetimiz olduğu gibi Almanya, Hollanda, Avusturya, Belçika, Fransa, Danimarka, İtalya başta olmak üzere bütün Avrupa ülkelerine ithalat ve market dolapları teslimatı yapıyoruz. Rusya, Azerbaycan, İran, Irak gibi Asya ülkelerine de ürettiğimiz ürünleri gönderiyoruz. Diğer yandan Adana Market Soğutma Dolapları üreticisi olan şirketimiz Libya, Fas, Tunus gibi Afrika Ülkelerine ve Suudi Arabistan, Yemen gibi bütün Arap ülkelerinde ithalat ve market dolapları siparişlerini teslim etmekteyiz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bookmark the permalink.

Comments are closed